Samen impact maken als reseller van Eurobottle
De markt verandert zichtbaar. Klanten nemen geen genoegen meer met een mooi design alleen; ze willen weten waar een product vandaan komt, hoe het is gemaakt en welke impact het heeft. Als reseller merk je dat in vrijwel elk gesprek. Met Eurobottle voeg je daarom geen standaard bidon of waterfles toe aan je assortiment, maar een product met een onderbouwd verhaal. Wij produceren in Nederland, werken met biobased materialen en borgen kwaliteit en voedselveiligheid in elke stap van het proces. Dat geeft jou iets stevigs om op terug te vallen wanneer klanten doorvragen.
Waarom samenwerken met Eurobottle?
Voor ons begint duurzaamheid bij het nemen van verantwoordelijkheid voor het hele proces, niet alleen voor het eindproduct. Sinds 1994 ontwikkelen en produceren wij bidons in Dronten. Met eigen productielijnen, samenwerking met een gespecialiseerde drukkerijpartner (Bewel) en strenge kwaliteitscontroles. Onze flessen zijn voedselveilig, ISO-gecertificeerd en ontworpen als monomateriaal. Dat betekent: 100% recyclebaar en klaar voor de circulaire economie. Geen loze claims of greenwashing, maar concrete oplossingen die jij met vertrouwen kunt doorverkopen.
Als reseller zoek je stabiliteit, maar ook vernieuwing. Een partner die afspraken nakomt én blijft ontwikkelen. Daarom investeren wij in materialen zoals biobased plastic op basis van suikerriet en produceren we met groene energie. Voor bedrukking en assemblage werken we samen met Bewel, een sociale werkplaats met vakmanschap in huis. Die combinatie van innovatie en maatschappelijke betrokkenheid maakt jouw aanbod geloofwaardig en onderscheidend.
Een sterk verhaal voor jouw klanten
Duurzaamheid verkoopt pas wanneer het verhaal controleerbaar is. Daarom zijn we open over ons proces, van grondstof tot eindproduct. Onze bidons worden geproduceerd in Nederland, onder gecontroleerde omstandigheden en volgens voedselveilige normen. Er vindt geen uitwisseling plaats van schadelijke stoffen tussen de fles en de inhoud. Dat geeft zekerheid voor jou, voor jouw klant en voor de eindgebruiker.
Onze flessen zijn ontwikkeld voor hergebruik en kunnen tegen intensief gebruik. Sportteams, bedrijven en evenementen kiezen bewust voor kwaliteit uit Nederland, omdat zij zekerheid willen over veiligheid en herkomst. Die reputatie werkt in jouw voordeel. Je biedt een product aan dat niet alleen functioneel is, maar ook staat voor betrouwbaarheid.
Zij kozen al voor Eurobottle
Europese productie als strategisch voordeel
Lokale productie is voor ons een bewuste keuze. Doordat we in Nederland produceren, houden we grip op het proces en kunnen we snel schakelen wanneer dat nodig is. Het zorgt voor heldere communicatie en voorspelbare kwaliteit. Jij weet daardoor precies waar je aan toe bent.
Herkomst speelt in steeds meer aanbestedingen en offertetrajecten een rol. “Made in Holland” staat voor vakmanschap en transparantie, waarden die in zakelijke beslissingen zwaar meewegen. Daarmee voeg je niet alleen een duurzaam product toe aan je assortiment, maar ook een inhoudelijk sterk argument richting jouw klanten.
Samen bouwen aan groei
Wij werken graag op basis van partnerschap. Dat betekent dat we samen kijken naar jouw markt en naar de kansen die daar liggen. In welke sectoren groeit de vraag naar duurzame oplossingen? Waar kan een biobased bidon het verschil maken? Dat soort vragen bespreken we liever in een open gesprek dan in een standaard verkooppraatje.
In samenwerking met Bewel, onze gespecialiseerde drukkerijpartner, realiseren we haarscherpe bedrukking en flexibiliteit in uitvoering. Daardoor kun jij jouw klanten maatwerk bieden zonder concessies te doen aan kwaliteit of duurzaamheid. Van sportclubs tot internationale merken: wij zorgen dat het product klopt. Jij bouwt aan langdurige relaties.
Transparant, betrokken en toekomstgericht
De circulaire economie vraagt om samenwerking, want niemand kan deze transitie alleen realiseren. Daarom nodigen we je uit om samen verantwoordelijkheid te nemen. Niet door grote woorden, maar door concrete stappen: kiezen voor biobased materialen, werken met 100% recyclebare monomaterialen en productie dicht bij huis houden.
We blijven investeren in betere materialen, efficiëntere processen en aantoonbare impact. Die ontwikkeling stopt niet. Als reseller profiteer je daarvan, omdat je assortiment meebeweegt met wat de markt vraagt. Zo laat je zien dat commerciële groei en verantwoordelijkheid elkaar niet uitsluiten, maar juist kunnen versterken.
Voor wie is deze samenwerking interessant?
Werk jij als reseller in sport, promotionele producten of relatiegeschenken? Lever je aan bedrijven, sportmerken of organisaties die duurzaamheid serieus nemen? Dan sluit Eurobottle naadloos aan op jouw propositie. Onze bidons passen binnen duurzame merchandiseconcepten, circulaire sportprogramma’s en maatschappelijk verantwoorde campagnes.
Ook wanneer jouw klanten kritische vragen stellen over materiaalgebruik, herkomst of recyclebaarheid, sta je sterk. Wij voorzien je van heldere informatie en ondersteunen je met kennis over biobased grondstoffen, monomaterialen en voedselveiligheid. Zo ben jij niet alleen leverancier, maar adviseur.

